Repertoár

Repertoár divadla "Na cestě" představují jevištní dramatizace klasických pohádkových titulů. Inscenace jsou určeny především dětem předškolního věku a 1.stupni základních škol.

Divadlo hraje v divadelních sálech, kulturních domech, školách a mateřských školách a jiných místech vhodných k uspořádání loutkového představení. Dále hrajeme na jarmarcích, soukromých akcích, festivalech apod.


Jak šel Honza do světa (Miroslav Los)


O tom jak se český Honza přemohl a byl za to odměněn. Dobrodružství Honzy ,který umí dodržet slovo a nakonec přemůže nejen svůj strach.O Plaváčkovi (Miroslav Los)

Tři zlaté vlasy ještě pevně drží na Vševědově hlavě a cesta k nim vede přes mnohá dobrodružství..
O perníkové chaloupce (Eva Kelemenová)

Napínavé ,ale i veselé bloudění Jeníčka a Mařenky hlubokým lesem s perníkovou chaloupkou. Půvabně inscenovaná loutková pohádka.
O Ježíškovi (Miroslav Los)

 Betlémský příběh o narození Ježíška. Archanděl Gabriel nás provede příběhem Ježíška, Josefa, Marie a všech, kdo přišli do Betléma Ježíška pozdravit a obdarovat. Čert ve službách krále Heroda se sice snaží, seč může ale archaděl Gabriel jejich plány překazí...

O Lesněnce (Eva Kelemenová)

 Klasická pohádka o Lesněnce.

O Sněhurce (Eva Kelemenová)

 Jeden z nejpopulárnějších titulů pohádkové klasiky se vejde na stůl, který je chvíli královským palácem, potom hlubokým lesem s chaloupkou a sedmi poslýlkami...


O Smolíčkovi (Miroslav Los)

 Nestárnoucí vyprávění o jelenu se zlatými parohy a malém neposluchovi Smolíčkovi.
O chytré horákyni

Loutková inscenace na motivy pohádky Boženy Němcové v úpravě i pro nejmenší diváky vypráví o tom , jak Manka svým důvtipem získala obdiv a nakonec i srdíčko pana knížete.
Délka všech představení cca 45 min.